סיפורי הצלחה

"הצלחתי לשנות אצלי שלושה הרגלים מגבילים: פרפקציוניזם‚ פחד מביקורת וצורך בשליטה" "הצלחתי לשנות אצלי שלושה הרגלים מגבילים: פרפקציוניזם‚ פחד מביקורת וצורך בשליטה" 08/04/2018
משה ותמר, זוג +4 המתגוררים בצפת, הרגישו כי הקושי הכלכלי מעיק עליהם וגורם לאווירה עכורה בבית עד ש...
היזמים החדשים מספרים על עצמם... היזמים החדשים מספרים על עצמם... 26/11/2017
באופן אירוני למדי, האנשים שעובדים הכי קשה, ומוותרים על הנאות מסוימות למען מטרה - הם האנשים המאושרים ביותר. קבלו הצצה לאלבום היזמים שלנו!
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
מסקנה: מצב כלכלי הוא תוצאה ולא סיבה. נקודה! מסקנה: מצב כלכלי הוא תוצאה ולא סיבה. נקודה! 21/06/2017 "עטפתם אותנו... בכל פגישה יצאנו עם עוד כלי לארגז כלים לחיים", כך כתבה משפחת ח' מכרמיאל בסיום השתתפותם בתהליך "משפחה בפלוס". מצריכה רגשית להתנהלות נכונה כלכלית מצריכה רגשית להתנהלות נכונה כלכלית 15/06/2017 "זו ממש הרגשה טובה וכיפית לצרוך נכון יותר ולחסוך הרבה אלפי שקלים בחודש! " 
כך כתב משה במייל ששלח ליהודה יזרעאלי המאמן הכלכלי בחסדי ל"ב.
אימון לחיים - המסע האישי של גיתית צור אימון לחיים - המסע האישי של גיתית צור 26/10/2015

גיתית צור היא אם לחמישה ילדים, עיתונאית וכותבת, החושפת בשפה קולחת ומרתקת בטור שלה במגזין "פנימה" את המסע האישי שעברה בתוכנית 'משפחה בפלוס'. לא תוכלו להפסיק!
מטביעה באוקינוס אתגרי החיים עד להגעה לחוף מבטחים מטביעה באוקינוס אתגרי החיים עד להגעה לחוף מבטחים 03/09/2015
שרה ודוד, זוג +5, הגיעו לחסדי ל"ב כשהם נמצאים בקריסה כלכלית ונפשית. המכתב שהם שלחו אודות השתתפותם בתוכנית 'משפחה בפלוס' מרגש ביותר.
האנרגיה שלי בשמים ואני מאושרת מהתוצאות... האנרגיה שלי בשמים ואני מאושרת מהתוצאות... 09/07/2014 תמיד כיף לקבל מכתב תודה, כדי לדעת שהפעילות מבורכת ועושה את עבודתה. אבל יש מכתבים שכשאר מקבלים אותם, אתה מתמלא גאווה ויודע שעשית שינוי אמיתי.
 
ממקום למקום.. ממקום למקום.. 10/11/2013 שהם הגיעו, הם לא האמינו ביכולת שלהם להגדיל הכנסה.. המקסימום מבחינתם, היה להסתדר כלכלית. מפגישה לפגישה האמונה בעצמם, גדלה, ומה שהיה אפילו לא בגדר חלום, הפך למציאות. רגישות כלכלית רגישות כלכלית 09/09/2013 היא באה להשתתף ב'משפחה בפלוס' כדי ליצור שינוי כלכלי, במהלך הדרך היא הבינה, שפזרנות, או שוטטות במרכזי קניות היא סימפטום לרגשות שקיימים אצלה. ברגע שהחליטה לטפל בהם, הטיפול בקושי הכלכלי, היכולת לעבור את זה המסע, היה מובן, ברור ובטוח עבורה. מפלסים את הדרך לפלוס מפלסים את הדרך לפלוס 30/07/2013 הם הגיעו לפה עם מינוס 40,000 אחרי שכבר הבינו שאין להם ברירה. קצת התביישו, כמובן שהיססו, אבל ההרגשה הטובה שהצוות העניק להם, השאירה אותם בתמונה. משפחת כהן מיכאל וענבל(שמות בדויים), לאחר חצי שנה, נמצאים היום בפלוס של 10,000 ₪. שאלנו אותם, מה הופך משפחה במינוס, ל"משפחה בפלוס"?
הקודם הקודם הבא   הבא