סיפורי הצלחה

רגישות כלכלית רגישות כלכלית 9/9/2013
היא באה להשתתף ב'משפחה בפלוס' כדי ליצור שינוי כלכלי, במהלך הדרך היא הבינה, שפזרנות, או שוטטות במרכזי קניות היא סימפטום לרגשות שקיימים אצלה. ברגע שהחליטה לטפל בהם, הטיפול בקושי הכלכלי, היכולת לעבור את זה המסע, היה מובן, ברור ובטוח עבורה.
לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה 13/5/2013
משפחת נ. חשבה ש"הכל יהיה בסדר". הם ימשיכו לקנות, להיות בחריגה, ולקחת הלוואות. במהלך התהליך הבינה המשפחה, שבמקום לאכול אותה. הם צריכים לייצר אותה, תרתי משמע. סיפור של הצלחה.
איך משפחת כהן‚ הצליחה לחסוך 14‚000 בשלושה חודשים? איך משפחת כהן‚ הצליחה לחסוך 14‚000 בשלושה חודשים? 21/4/2013 בין כל הסיפורים שמתגלגלים בין המסדרונות יש מקרים שעולים על כולם... ובהם נראה המציאות עולה על כל דמיון.. לדוגמא, המקרה הזה.. גלריה של הצלחה.. גלריה של הצלחה.. 3/4/2013
שולמית מור משתתפת בתוכנית משפחה בפלוס, אזרה הרבה אומץ להיות עצמאית ולפתוח את הגלריה שממוקמת בעיר העתיקה בצפת בין גלריות גדולות וותיקות. תהליך פתיחת הגלריה הייתה התרגשות גדולה, שולמית שעברה תהליך של ליווי עסקי לפני יותר משנה, ועדיין לקח לה זמן להחליט ולהיות עצמאית בתחום ולעזוב את העבודה הקבועה שלה.
יצאה לעצמאות בגיל 50 יצאה לעצמאות בגיל 50 26/2/2013
באמצע שנות ה 40 לחייה, ביצעה מיכל מהפך בחייה. 'כרעם ביום בהיר' הכל התהפך. מיכל ובעלה קיבלו החלטה להתגרש. ההרגל להיות תלותי ולא לדעת לנהל עצמך בענייני דיומא נמוג. כזו הייתה מיכל, לא בקיאה בענייני כלכלת הבית, לא מבינה את היחס של הוצאות אל מול הכנסות. כל חייה רגילה כי בעלה מטפל בכל הסוגיות הכלכליות בבית.
מה הקשר בין ייעוץ אישי וזוגי לכלכלת משפחה? מה הקשר בין ייעוץ אישי וזוגי לכלכלת משפחה? 30/1/2013
במסגרת התוכנית משפחה בפלוס, אשר מטרתו היא יצירת שינוי כלכלי בקרב המשפחות, אנו מעניקים למשפחה מספר שעות בהם המשפחה נפגשת עם יועץ אישי/זוגי/משפחתי. השאלה הקבועה שנשאלת במהלך התהליך היא: "מה הקשר בין ייעוץ אישי וזוגי לכלכלת משפחה?
הקודם   הקודם הבא הבא