אודות המכללה

1/27/2013

המכללה מעניקה קורסים והכשרות מקצועיות לקהל יעד שאינו בהכרח מצוי בעוני, כגון שכירים ועצמאיים.
הנחת היסוד של הפרויקט הינה שמיצוי פוטנציאל היכולת הכלכלית של משפחות יכול להוות צעד מכריע בצמצום הפערים הכלכליים בין הפריפריה ומרכז הארץ, ולהטות את הכף עבור משפחות שנמצאות בסיכון לעוני.
הקורסים ניתנים במגוון תחומים: יזמות עסקית, ניהול עסקים קטנים, ניהול כלכלת המשפחה, תכנון ביטוח פיננסי וייעוץ פרטני בנושא משכנתאות. המכללה היא חל"צ בשליטת העמותה והינה אחת מן ההצלחות המסחררות של חסדי ל"ב משום ששירותיה אינם ניתנים כצדקה אלא משווקים כקורסים מקצועיים לעילא, המקנים למקבליהם תחושה של יציאה להשכלה גבוהה. בין לקוחות המכללה ניתן למצוא את לקוחות בנק לאומי, בנק הפועלים, ישרכארט ומשרד הרווחה. 


לאחרונה תופס השיח הכלכלי מקום מרכזי בסדר היום שלנו,עד כי כמעט לא ניתן להתעלם ממנו. אין מי שלא נתקל בידיעה חדשותית, כתבה, בלוג או תוכנית העוסקים בכלכלה. במפתיע או שלא, יש לנו ההרגשה כי הנושא הזה משפיע עלינו ועל הסובבים אותנו באופן אישי ומיידי.

והוא אכן משפיע. אנו חיים בעולם תחרותי והישגי במיוחד. אם פעם רובנו הסתפקנו במועט, הרי שהיום כולם שואפים להעלות את רמת החיים שלנו. אנו צורכים יותר, מאובזרים יותר, מחוברים יותר - אך לכל אלה יש מחיר: החיים בעולם המודרני פשוט יקרים יותר ויותר. אם נוסיף לכך את התנודות והמהלכים העולמיים שכמעט לכולם השפעה מיידית על השוק, בצורת עליית מחירי מזון וסחורות, נגיע למסקנה כי כיום, יותר מאי פעם, קיים צורך אמיתי להתעסק "נון-סטופ" בכלכלה על כל היבטיה.

השאלה שהנחתה אותנו עם הקמת המכללה הייתה: "האם כל אחד יכול להצליח כלכלית?". התשובה לכך, בפשטות - הינה כן. לא כל אחד יכול (או אפילו רוצה) להיות עשיר בעל עסקים חובקי עולם, אבל כל אחד מסוגל, בתכנון נכון ועם הכלים והידע המתאימים, להגיע למצב בו הוא מכלכל את צעדיו בתבונה, שולט בתזרים המזומנים שלו ואפילו מצליח לעלות בהדרגה ברמת החיים, תוך ניצול כישוריו ויכולותיו האישיים.

אנו מזמינים אתכם להכיר את המכללה, את צוות המרצים המנוסה והאיכותי ואת שלל מסלולי ההכשרה ובטוחים כי גם אתם תוכלו למצוא כאן את הערך המוסף שיהפוך את חייכם הכלכליים למאוזנים ומוצלחים יותר.

המכללה מציעה כיום מסלולי לימוד שונים, המכסים טווח רחב של היבטים ונושאים כלכליים. החל משליטה וניהול התקציב ליחידים ומשפחות, עובר בדרכים שונות להגדלת ההכנסה, אם באמצעות עבודה מהבית (מרכזית או משנית) ויזמות עסקית המלמדת הקמת עסק מאפס, ייעוץ מקצועי בתחומי משכנתאות וביטוחים.

למעבר לאתר המכללה- לחץ כאן 
להצטרפות לדף הפייסבוק של המכללה- לחץ כאן