קורס יזמות עיסקית

1/27/2013

כדי לחיות טוב, צריכים לעבוד, זה ברור. כדי לעבוד, צריך לצאת מהבית ולהגיע לבית העסק או מקום העבודה. כששוהים שעות רבות מחוץ לבית, נמצאים פחות עם הילדים - האם זה נקרא "לחיות טוב"?

 
לכאורה, משוואה בלתי אפשרית. אך לאמיתו של דבר, ניתן בהחלט להרוויח כסף - בלי לצאת מהבית. יותר ויותר אנשים בעולם עובדים כיום מהבית, ובכך מוצאים את האיזון בין הצלחה, הגשמה אישית ופרנסה טובה, לבין טיפוח חיי המשפחה. המפתח לכך הוא איתור הכשרונות והיכולות מהם ניתן להפיק תועלת ורווחים, ולימוד השיטה הנכונה להקמת העסק.
אם ניגשים למשימה זו בצורה נכונה ומתוך רצון להשקיע בעסק בחוכמה מבלי לפגוע בחיים הפרטיים, מגלים כי ניתן להקים עסק פרטי ולעבוד מהבית - וגם לחיות טוב.
 
 
 
הקורס
 קורס עבודה מהבית מיועד לאנשים מכל שכבות האוכלוסייה*, המעוניינים לשלב בין עבודה למשפחה, לצעירים או פנסיונרים המעוניינים להגדיל את הכנסתם, למצוא אפיק תעסוקה נוסף או להפוך את התחביב שלהם לכסף. הקורס מעניק את הכלים לגבש רעיון עסקי ולהפוך אותו למקור הכנסה של ממש, תוך שיווק נכון וקידום העסק בסביבה החברתית בה חיים.
 
 
 
תכני הקורס
• איך מתחילים - גיבוש הרעיון, יזמות וחשיבה יצירתית • לעשות מהחיסרון - יתרון: התגברות על מחסומים אישיים, והפיכתם למנוע צמיחה • איך מתעסקים עם הבית - דרך נכונה להתנהלות ארגונית, הפרדה בין ניהול הבית וניהול העסק • עובדים כדי להרוויח - על בחינת כדאיות כלכלית, תכנון תקציבי של העסק, בקרה ומקורות מימון • פרויקט סיכום והצגת המודל העסקי.
 
 
 
מבנה הקורס
10 מפגשים של שלוש שעות, במהלכם מקבלם המשתתפים כלים, כללים ואת היכולת לבצע שינוי בדפוסי החשיבה ולהכיר בכך כי במקום לעבוד מחוץ לבית ולהתפשר על תנאי השכר, ימי ושעות העבודה, המרחק מהבית ולא אחת גם האלמנט המרכזי - תחום התעסוקה והאפשרות לקידום מקצועי וכלכלי – ניתן לעסוק בתחום בו ישנם הכישורים, העניין והאפשרות להתקדם ולצמוח, וכל זאת בתנאים הנוחים והמועדפים.
 

בתום הקורס על המשתתף להציג פרויקט סיכום ומודל עסקי, ולאחר מכן מוצע למשתתפים ליווי אישי, במהלכו עוזר היועץ למשתתף להפנים את תכני הקורס ולתרגם את הידע לעולם המעשי, בעזרת חשיבה משותפת.
 

* ישנם קורסים מותאמים לנשים, גברים, אברכים ועוד.


רוצה להתחיל ללמוד כיצד ניתן להגדיל הכנסה מהבית? לקבלת פרטים נוספים או הרשמה- לחץ כאן