ייעוץ משכנתאות

1/27/2013

רכישת דירה היא לרוב הצעד הכלכלי המשמעותי ביותר שנעשה במהלך חיינו. כמות האפשרויות העומדות לרשות המעוניין לרכוש דירה מבלבלת לעיתים. חשוב לדעת כי תכנון נכון מאפשר חיסכון עצום של זמן ובירוקרטיה, חיסכון גדול בכסף, והוא מקנה ביטחון בדרך הארוכה המתחילה עם נטילת המשכנתא.

 
כשיוצאים לדרך כה ארוכה, חייבים להבין היטב ומראש את כל ההשלכות והמשמעויות של כל צעד בו בוחרים. האם ההחזר הכספי שאני מתחייב עליו כיום הוא משהו שאוכל לעמוד בו גם בעוד 5 שנים? כמה באמת אני יכול להחזיר בכל חודש? והאם סכום ההחזר הוא משהו קבוע? - לרוכש הממוצע אין כלל מושג עד כמה ניתן לשפר את תנאי המשכנתא, להתמקח כשצריך ולהגיע לחיסכון כולל של עשרות אלפי שקלים!
 
כיום כל בנק מציע ללקוחותיו ייעוץ משכנתאות, אך חשוב לזכור שיועצי המשכנתאות של הבנק מקבלים את משכורתם... מהבנק עצמו. לפיכך חשובים להם האינטרסים של הבנק לא פחות מאלה של הלקוח. ייעוץ משכנתא חובה לקבל מגוף מקצועי ובלתי תלוי, המחויב באופן אבסולוטי לטובתו של הלקוח.

ייעוץ משכנתאות מורכב מהכוונה והדרכה הן בענייני הלוואות משכנתא והן לגבי אופן רכישת הבית או בנייתו, מהיבטו הפיזי והמשפטי.

שיחת ייעוץ חד פעמית - במהלכה מקבל הלקוח הדרכה לפי צרכיו, ללא הגבלת זמן.
ליווי לאורך כל תהליך לקיחת המשכנתא - החל מעריכת סקר שוק, דרך הגעה לבנק וניהול מו"מ על תנאי המשכנתא וכן שיחות בבית הלקוח.
הרצאות - מתן הרצאות בפני קבוצות מגוונות, ביניהן משפחות העתידות לבנות בית בשיטה "בנה ביתך" בהרחבות הקהילתיות, במושבים ובקיבוצים, קבוצות עולים חדשים ובכללן דוברי השפה הספרדית, עמותות ציבוריות, ועדי עובדים וחוגי בית.

פגישת היכרות ראשונה עם הלקוח ללא עלות.

פגישה אחת, יכולה לחסוך לך הרבה, לקביעת היכרות ראשונה ללא עלות או התחייבות- לחץ כאן