תכנון וניהול הביטוח הפנסיוני

1/27/2013

כולנו עובדים במשך כל חיינו ומניחים שאם נפריש סכום מסוים בכל חודש לקרן הפנסיה, אזי כשנצא לגמלאות "יהיה בסדר". חלקנו סומך על המעביד שיפריש מה שצריך ("הוא ממש בסדר גמור איתי, הבוס שלי. אף פעם אין לי בעיות איתו") ולחלקנו אפילו אין זמן לחשוב על זה, במירוץ היומיומי. לא תמיד אנו זוכרים הוא, כי מדובר לא סתם בהשקעה חשובה, אלא בכסף שיהווה את הבסיס הכלכלי לאחר הפרישה, בתקופה בה איננו עובדים ומתפרנסים. לפעמים קשה לדמיין את התקופה הזו, אבל היא מגיעה, ואז - זה כבר מאוחר מדי.

ככל שמתחילים לחסוך מוקדם יותר ובצורה נכונה יותר, כך גדלים הסכומים הנצברים ומאפשרים עתיד בטוח לנו ולילדינו. הפרשה של סכום לא גדול בעקביות, החל מגיל 30, למשל, תניב סכום פנסיה חודשי שיאפשר לנו לחיות בכבוד. כיום ישנן אפשרויות רבות ומגוונות לחיסכון, וגם החוק עומד לצד העובד ומעניק לו את החופש לבחור בדיוק באיזו קרן ובאיזה מסלול להשקיע. חשוב להכיר את נושא הפנסיה היטב כדי שהשנים בהן אנו עובדים קשה כל כך, יביאו פירות בעתיד.

האם כשתצא לפרישה תהיה לך פנסיה?
במידה וכן, האם הנך יודע מה גובה הסכום שתקבל?
האם הנך מבין את הדו"חות הנשלחות אליך הביתה מידי חודש?
 
אם ענית "לא" לאחת מהשאלות הללו, הרם את הראש מהחול וכבר עכשיו התקשר, כדי לתכנן עבורך תוכנית פנסיה מותאמת לצרכיך, עבור העתיד שלך. לחץ כאן לטופס יצירת קשר.

בנושאי פנסיה, חשוב לקבל ייעוץ נקי מאינטרסים כאלה ואחרים, לא מיועצי ביטוח ש"גוזרים קופון" על כל פוליסה, אלא מיועץ נייטרלי המחויב באופן מוחלט לטובתו ולעתידו של הלקוח.

 אנו מציעים לכם פגישה שמטרתה תכנון החיסכון לטווח ארוך לפי צרכי הלקוח, וכן רכישת הגנות ביטוחיות, ולימוד הנתונים המאפשרים חיסכון בעלויות וניצול הטבות מס. במהלך הפגישה נבדק התיק הפנסיוני הקיים והאפשרויות הקיימות ליהנות מהטבות מס שונות, והלקוח לומר כיצד לתכנן נכון את החיסכון לטווח הארוך והקצר, וכן אלו ביטוחים קיימים ואיזה מהם עשוי להתאים לצרכיו.
 
 הייעוץ מיועד למשפחות שלהן תיק ביטוחי קיים, למשפחות בתחילת דרכן, לעצמאים, לחברות ואף לפורשים ממקום העבודה.

מה אתם מקבלים בתוכנית שלנו:
2 מפגשים קבוצתיים + מפגש פרטני.
 
במהלך התכנית תרכשו כלים וידע ב:
  • תכנון נכון של הצרכים האישיים שלכם לפנסיה
  • ארגון נכון של הניירת שלכם, קריאת והבנת הדיווחים שהנכם מקבלים כל רבעון.
  • כלים להתאמת המסלולים לצרכי המשפחה.
  • מושגים בעולם הביטוח הפנסיוני.
  • עמלות - התמודדות עם עמלות סוכני הביטוח.
 
בנוסף, מפגש אימון אישי של בדיקת הניירת והמלצות אישיות לייעול ושיפור.
 
על היועצת שלנו:

יעל לוי - יועצת פנסיונית ומומחית לפרישה מעבודה.

בעלת לימודי תעודה מתכנן פיננסי- CFP, מכללה לביטוח - רישיון סוכנת ביטוח מורשה, משווקת פנסיונית, יועצת השקעות - לימוד  לרישיון מטעם הרשות לני"ע, לימודי תעודה במסלול פיננסים - כלכלה, מימון, חשבונאות, סטטיסטיקה, תואר ראשון  - החוג המשולב במדעי החברה  אוניברסיטת בר אילן.
ניסיון מקצועי רלוונטי: משווקת פנסיונית עצמאית, מומחית לפרישה מהעבודה, הרצאות והדרכה  בנושאים פנסיונים, מנהלת משאבי אנוש בנק פועלים אזור צפון, ניהול מנהלת "מרכז ארצי לייעוץ לפרישה מעבודה" - ייעוץ לפורשים וארגונים.

רוצים לקבל שקט נפשי, להיות מוכנים לגיל פרישה? לדעת איך אתם יכולים מעכשיו לדעת כמה יהיה לכם בעתיד?

טופס הרשמה לסדנה - הורד כאן

חומר רקע על תוכנית פנסיה - הורד כאן


או חייג עכשיו ל:077-3370049. כל יום שעובר הינו גורלי עבורך ויכול לשנות את עתידך!