קורס ניהול עסק

10/26/2014

"אין חכם כבעל הניסיון" – זהו אחד הכללים המוכרים, התקפים במרבית תחומי החיים. אנשים רבים שבבעלותם חנות או עסק, קטן או בינוני, מניחים שאחרי מספר שנים הם כבר יודעים היטב כיצד לנהל אותו. לכאורה.  

אחרי הכל, הם משלמים משכורת לעובד או יותר, משלמים מיסים כדין, יש הנהלת חשבונות - הכל נראה תקין, לכאורה.
מה שמעניין הוא, שדווקא ניהול עסק הוא תחום מטעה. אנשים רבים מנהלים את העסקים והחנויות שלהם, לפעמים במשך שנים, בלי להבין באמת את המשמעויות של כל צעד והיכולות שיש להם להצעיד את העסק קדימה. בעצם, העובדה שהעסק ממשיך לשרוד בתנאים כאלה היא לא פחות מאשר נס.
בכדי שהעסק יצליח, לא מספיק רצון וחריצות, המפתח להצלחת עסק או חברה, הוא ניהול נכון. התנהלות העסק היא מורכבת מפרטים רבים היוצרים תמונה שלמה ולכל אחד מהם השפעה מכרעת ולעתים מיידית וישירה על הצלחת החברה. קורס ניהול עסק מתבסס על מחקר שנערך במהלך ליווי עסקי ליותר מאלף בעלי עסקים עצמאיים, ביניהם מספר עסקים מהמצליחים ביותר בתחומם.

אודות הקורס: 
קורס ניהול עסק מיועד לבעלי עסקים וחברות פרטיות המעוניינים לבצע "קפיצת מדרגה" בהתנהלות העסק שלהם, תוך שיפור יכולות הניהול שלהם. הקורס נועד להביא את המשתתפים להכיר את מרכיבי ההצלחה ולשלוט בכל הפרמטרים הקובעים את מצב העסק. המשתתפים בקורס לומדים לטפל באופן ישיר וממוקד בכל ההיבטים הנוגעים להצלחת העסק, מתוך הבנה אמיתית ויכולת להתגבר על מכשולים ואתגרים.

מבנה הקורס:
10 מפגשים של שלוש שעות, במהלכם מקבלים המשתתפים ידע וכלים מעשיים שיעזרו להם לאתר את הצמתים המרכזיים בקבלת החלטות בעסק ואת הנקודות הקריטיות במפה העסקית. בעזרת הכלים האלה יוכל המנהל להפוך את העסק שלו, קטן כגדול, לעסק מצליח ובעל פוטנציאל צמיחה גדול. בכל אחד מהמפגשים יקיימו המשתתפים תרגילים מעשיים, חלקם בזוגות, בנושא שעל הפרק. במהלך התרגיל ילמד המשתתף להמיר את התכנים התיאורטיים לעולם המעשי, תוך ניתוח והכנת תוכנית פעולה לעסק שלו. 


על היועצים שלנו בקורס:

  צחי רבאל - עו"ד ומנטור לניהול  ויעוץ עסקי, בעל המשרד Extra-Brain.

  יעל אוספובט - י
ועצת תעסוקתית בעלת M.A. ביעוץ חינוכי. ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום.

  דורית היימן - B.A. במנהל עסקים, מאמנת אישית ומנחת סדנאות להתנהלות כלכלית נכונה.

  שירי מילר-לב - שירותי ליווי, ייעוץ, 
קידום ושיווק דיגיטלי לעסקים. בעלת ניסיון של 15 שנים בתחום.

עלות הקורס:
1450 ש"ח.

לתכני הקורסלחץ כאן להורדה

לטופס הרשמהלחץ כאן להורדה