11/23/2016
 
 
רוצים לראות איך יצא? בואו להציץ בלוגו'ס החדשים של הנבחרת הראשונה שלנו!על התוכנית
ארגון חסדי ל"ב מציג את "מצפן ליזמות" - תכנית לטיפוח יזמים להקמת עסקים קטנים, המעניקה ליווי מקצועי לכל אורך הדרך מרעיון ועד עסק חי וצומח. לאחר שנים של ניסיון בהכשרת יזמים רבים אנו יודעים בוודאות כי ליזמות עסקית תרומה מכרעת לשיפור מצבן הכלכלי של משפחות.

הכשרה איכותית ומקצועית

בתכנית מושקעים משאבים רבים וזאת על מנת לתת למשתתפים את האפשרות להפיק את  המיטב וההזדמנות להצליח. 
תכני הקורס ומבנה התכנית גובשו על בסיס ניסיון רב בהכשרה וליווי של יזמים ובהערכה שבוצעה ע"י מכון מחקר.  כל  משתתף שיעמוד בתנאים ויוכיח התקדמות בתכנית יוכל לקבל הלוואה של עד 30,000 ₪ עבור ההשקעה הראשונית הדרושה להקמת העסק.

מבנה התכנית:
  • בדיקת התאמה של היזם לתכנית, מבחינת הרעיון העסקי, היכולות האישיות והמקצועיות והמצב המשפחתי.
  • קורס בן 52 שעות לימוד שיכלול הרצאות, סדנאות קטנות, עבודה בקבוצות ותרגילים אישיים. הקורס יכסה את כלל ההיבטים ביזמות, משלב החשיבה היזמית, דרך בניית מודל אישי וחזון עסקי ועד מכירות, שיווק וניהול העסק על כל חלקיו. דגש רב ניתן לפרקטיקה מעשית בכל אחד משלבי הלמידה, בכדי למקסם את סיכויי ההצלחה.
  • מפגשים אישיים של כל יזם עם רכז התכנית לאורך התכנית לצורך מעקב, ייעוץ ואיתור חסמים וקשיים.
  • ייעוץ מקצועי נוסף בהתאם לצורך, סיוע שוטף בהכנת תכניות עסקיות ועוד.
ליווי ומעקב תוצאות
צוות התכנית הציב יעדים מפורטים ועושה שימוש בכלי הערכה מתקדמים לאורך כל שלבי התכנית ועד לאחר סיומה. המדדים להצלחה כוללים הקמת עסק, צמיחה הדרגתית שלו עד לנקודה בה יספק מקומות עבודה נוספים לקהילה, שינוי תפיסתי בקרב המשתתפים ועידוד שיח יזמי בעיר.
ההצטרפות לתכנית מותנית בעמידה בקריטריונים ובהישתתפות סמלית .