מה חדש?

מחזור א' של "מצפן ליזמות" הסתיים בהצלחה רבה! מחזור א' של "מצפן ליזמות" הסתיים בהצלחה רבה! 1/6/2018
אחרי תהליך מאתגר של שנה שלמה שכלל מפגשים קבוצתיים לצד מפגשים פרטניים, סדנאות והרצאות מקצועיות, מחזור א' של "מצפן ליזמות" הסתיים בהצלחה רבה.
מדדי ביצוע מול תכנון - האם התוכנית "מצפן ליזמות" מייצרת הצלחות? מדדי ביצוע מול תכנון - האם התוכנית "מצפן ליזמות" מייצרת הצלחות? 10/3/2018
מידי שנה אנו מבצעים הערכה ומדידה כדי לבחון את מדדי התכנון לעומת הביצוע בפועל. אנו בוחנים את התוצאות שהתקבלו באמצעות מילוי שאלונים של היזמים ונתונים עדכניים מהשטח.
להיכנס לנעליים של משפחה עם אתגרים כלכליים להיכנס לנעליים של משפחה עם אתגרים כלכליים 25/2/2018
אנו, בני האדם יצורים אמפתיים בדרך כלל. אבל כשחבר בא ומספר לנו על קושי או מצוקה שהוא נמצא בה, אנחנו רואים אותו דרך העיניים שלנו ואז...
דרושה תותחית מכירות למיזם החברתי "לב-תשעשרה" דרושה תותחית מכירות למיזם החברתי "לב-תשעשרה" 22/2/2018
עסק מצליח זה עסק שמתקדם. עכשיו אנחנו מחכים רק לך!
"יש לנו ח.פ. ואנחנו יוצאים לדרך!" "יש לנו ח.פ. ואנחנו יוצאים לדרך!" 19/2/2018
זו היתה תמצית השיחה הטלפונית עם חנה רדו שעדכנה שהיא בדרך לרכוש חותמת למשרד. 
רוצים לחיות בלי חובות ובלי טובות? "משפחה בפלוס" חצור מזמינה אתכם להשתדרג! רוצים לחיות בלי חובות ובלי טובות? "משפחה בפלוס" חצור מזמינה אתכם להשתדרג! 1/2/2018
"משפחה בפלוס", התוכנית שעושה לכם סדר בחיים הכלכליים הגיעה לחצור וההרשמה החלה.  זכרו, כל יום שעובר אתם מפסידים כסף!
 
מלווה משפחות חדשה בסניף הטרי של חסדי ל"ב חצור מלווה משפחות חדשה בסניף הטרי של חסדי ל"ב חצור 2/1/2018
התרחבנו!! עקב ביקוש גבוה לסיוע מטעם משפחות מחוץ לעיר, פתחנו מוקד חדש בחצור, עבור התושבים. אנו בדרך להגדיל את מעגל ההשפעה והחוסן הקהילתי בגליל.
הכסף גויס‚ המקום נמצא ומנהלת חשבונות ראשונה כבר יש! הכסף גויס‚ המקום נמצא ומנהלת חשבונות ראשונה כבר יש! 1/1/2018
מהי מעלת הצדקה הטובה ביותר עפ"י הרמב"ם מבין 8 המעלות? סיוע בהקמת משלח יד/עסק לאדם כדי שיוכל לפרנס בכוחות עצמו את משפחתו. "לב-תשעשרה" הינו מיזם חברתי המאפשר לנשים להביא פרנסה מכובדת הביתה. 
ליזמים בצפת יש תקווה ליזמים בצפת יש תקווה 2/11/2017
טוב, גילוי נאות... לכזאת הצלחה לא פיללנו. ההרשמה למחזור ב' של "מצפן ליזמות" בעיצומה! הנה הכתבה של עיתונאי "צפת בתנופה" על התוכנית.
המאמץ השתלם: 14 יזמים של "מצפן ליזמות" יוצאים לדרך חדשה עם לוגו ביד! המאמץ השתלם: 14 יזמים של "מצפן ליזמות" יוצאים לדרך חדשה עם לוגו ביד! 20/6/2017
לפני מספר חודשים הם היו עסוקים ב'לגלגל' את הרעיון והחזון העסקי האישי שלהם. תוך כדי חשיבה ולבטים, לבשו הרעיונות צורה ופשטו צורה. 
הקודם הקודם הבא   הבא