רוצים לחיות בלי חובות ובלי טובות? "משפחה בפלוס" חצור מזמינה אתכם להשתדרג!

2/1/2018
"משפחה בפלוס", התוכנית שעושה לכם סדר בחיים הכלכליים הגיעה לחצור וההרשמה החלה.  זכרו, כל יום שעובר אתם מפסידים כסף!
 
לאור ההצלחות של השנים האחרונות ביצירת יציבות כלכלית למשפחות שהשתתפו בתוכנית, פתחנו סניף נוסף בחצור הגלילית. 
עובדים קשה, לא גומרים את החודש ולא מצליחים לסגור את המינוס? אתם לא לבד. משפחות רבות מתמודדות עם אתגרים פיננסיים ביום-יום. ניהול כלכלת הבית, תזרים מזומנים בעסק הפרטי אם קיים, איזון בין הוצאות להכנסות ודילמות נוספות מעסיקים אותנו באופן שוטף.
למעלה מ- 14 שנים ארגון חסדי ל"ב שחרט על דגלו הגברת החוסן הקהילתי של משפחות בגליל, מעלה את המודעות להתנהלות כלכלית נכונה.
אחת התוכניות המצליחות שלו הנותנות לכך מענה, היא תוכנית "משפחה בפלוס" הקיימת משנת 2009. התוכנית נותנת ליוו כלכלי-תעסוקתי-משפחתי ומשפרת את החיים באופן דרמטי אצל עשרות רבות של משפחות בשנה.

ריקי בוכריס, מנהלת התוכנית:
"ארגון חסדי לב פועל ליצירת חוסן כלכלי בקרב תושבי צפת והגליל העליון. 'חוסן כלכלי' הוא היכולת של אדם לנצל את המשאבים העומדים לרשותו על מנת להשיג קיום בכבוד והתמודדות עם שינויים בלתי צפויים במצבו האישי, המשפחתי או התעסוקתי. במסגרת תכנית "משפחה פלוס", הפועלת מזה 8 שנים, סייענו לעשרות משפחות בגליל לחולל שינוי, ולהביאן לצמיחה כלכלית ומשפחתית. התכנית מתאימה למשפחות מכל המגזרים, המעוניינות לקחת אחריות ולשפר את חוסנן האישי והמשפחתי. אנו נרגשים להנגיש את התכנית גם עבור תושבי חצור וסביבותיה. התרחבות מבורכת זו מקרבת אותנו צעד נוסף לקראת הגשמת חזון הארגון".
.
את טקס קביעת מזוזה במשרד החדש קיימנו בנוכחות ראש המועצה מר שמעון סויסה, גורמי מפתח בקהילה, משרד הרווחה וקרן "ידידות טורונטו" שמעניקה מימון חלקי עבור הפרויקט למשפחות.


מעוניינים לשפר את איכות חייכם? מוזמנים להתקשר ל: 04-9935221 (אליה)